Find us on Facebook   WebLab News RSS-Feed
Part-financed by the European Union
(European Regional Development Fund)
South Baltic WebLab - Header Grafic

South Baltic WebLab

Events

Currently there are no events.

Pietų Baltijos Virtuali Laboratorija

Pietų Baltijos Virtuali Laboratorija
Pietų Baltijos Virtuali Laboratorija

Jus domina moksliniai tyrinėjimai ir Jūs mylite jūrą? Šiame tinklapyje Jus turite puikią galimybę sužinoti daugiau apie jūrų mokslus. Aplankykite Pietų Baltijos Virtualią Laboratoriją ir sužinokite ką tiria jūrų tyrėjai.

Jūs galite išbandyti jų taikomus metodus ir eksperimentus šioje Virtualioje Laboratorijoje ir įgyti praktinių žinių per kasmetines tyrėjų stovyklas!

Mūsų tinklalapyje taip pat Jūs turite galimybę susitikti su mokslininkais ir sekti jų rašomus dienoraščius. Taip pat aplankę mūsų tinklalapį Jus galite sužinoti apie siūlomas darbo vietas ir stažuotes mokslinio tyrimo įstaigose.

Science Camp 2012

Ruošiamės Mokslinei vasaros stovyklai 2012!

Būsima mokslinė vasaros stovykla vyks 2012 m. rugpjūčio 17-26 dienomis Lietuvoje. Stovyklos metu vykdomi moksliniai tyrinėjimai apims Kuršių marias ir Baltijos jūrą lyginant šiose skirtingose aplinkose gyvenančius organizmus. Dalyvauti tarptautinėje stovykloje ir susipažinti su moksliniais jūriniais tyrinėjimais bus pakviesti 25 moksleiviai ir 5 mokytojai iš skirtingų šalių. Informaciją apie būsimą programą ir dalyvavimo atrankos dokumentus paskelbsime 2012 m. vasario mėnesį. Labai lauksime Jūsų paraiškų!

čia

Daugiau informacijos apie 2010 ir 2011 metais Vokietijoje ir Lenkijoje vykusias mokslines stovyklas galima rasti čia

Virtuali Laboratorija

Mūsų virtuali okeanografijos laboratorija: Užeik jeigu nori daugiau sužinoti apie tai kokius mokslinius klausimus sprendžia šių dienų jūrų tyrėjai. Patikrink savo žinias atlikdamas eksperimentus. Pirmasis modulis startuos netrukus. Jis bus skirtas Baltijos jūros geologinei istorijai.

Read more...